Mühendislik ve Yönetim Danışmanlığı

Savunma Sanayi Sektörlerinde yer alan, mühendislik hizmetleri ve yazılım üretimi gibi faaliyetleri yürüten, gömülü, gerçek zamanlı, emniyet kritik sistemler üzerine yoğunlaşmış bir teknoloji firmasıdır.

Savunma Sanayi

Savunma sanayisinde Ar-Ge faaliyetleri, savunma teknolojilerinin geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve güncellenmesi amacıyla yürütülen kritik bir süreçtir.

Bu hizmetler, teçhizat, iletişim sistemleri, siber güvenlik, lojistik, alanlarını içermektedir.

Teknoloji Geliştirme

Savunma sanayisi, son teknolojileri kullanarak yüksek teknolojili ürünlerin yerli imkanlarla geliştirilmesine yönelik çalışmalarına da hızla devam etmekteyiz.

Mühendislik ve Tasarım

Mühendislik ve tasarım hizmetimiz sayesinde Ar-Ge çalışmalarımızla yurt içi ve global pazara katma değeri yüksek ürün ve çözümler sunmayı hedeflemekteyiz.

Malzeme ve Üretim Teknolojisi

Savunma sanayinde ihtiyaç duyulan teknolojik ekipmanların, millileştirilmesi, üretim süreçlerini verimli hale getirme ve maliyetleri düşürme amacıyla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yazılım ve Bilgi Teknolojileri

Savunma sanayisinde iletişim sistemleri, siber güvenlik çözümleri ve bilgi işleme teknolojileri gibi alanlarda yazılım ve bilgi teknolojilerine faaliyet göstermekteyiz.

ARGE çalışmalarını; 4 farklı disiplinin koordineli bir şekilde çalışması ile tamamlamaktayız.

  • Elektronik Devre Tasarımı
  • Gömülü ve Arayüz Yazılım
  • Mekanik Tasarımı ve İmalatı
  • Test ve Mühendislik Hizmet
Call Now Button